weronikaceynowa

Droga przez gorzkie łzy

Okładka
Poruszająca powieść obyczajowa, która zwraca uwagę na bezcenną wartość życia. Codzienność potrafi rozczarowywać i dostarczać wielu problemów. Pomimo tego, warto ją docenić, nim będzie za późno.

Główna bohaterka to młoda, odpowiedzialna Sabrina. Los nigdy jej nie rozpieszczał, ale dziewczyna zdaje się „odporna” na wszelkie przeciwności. Możliwe, że właśnie ta cecha pozwoli jej wytrwać w najtrudniejszym momencie.
Sabrina potrafi ciężko pracować, bo finansowo wspiera rodziców. Wie również, jak przykrym uczuciem jest lęk o życie najbliższej osoby, gdyż gromadzi środki na leczenie młodszej siostry. Czy jej zapał nie osłabnie, gdy próbując pomóc nieznajomemu, ulegnie poważnemu wypadkowi?

Opisana historia dowodzi, że życzliwość i nadzieja zawsze popłaca. Na szczęście i spełnienie można liczyć, jedynie oferując innym pozytywne emocje. W końcu, nie bez przyczyny mawia się, że dobro i zło zawsze powraca.

Tę książkę czyta się lekko i przyjemnie. Fabuła zaskakuje różnorodnymi formami narracji. Obok opisów znalazły się fragmenty pamiętnika, a także wymowne wewnętrzne monologi.

Język: pl

Ilość stron: 164

Opublikowana: 22 listopad 2019

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Format książki

papier ( 9788381195706 )